קרית חינוך עיר ימים נתניה

פרס ראשון בתחרות אדריכלים


הצג מידע נוסף

אנו מאמינים כי חשיבותה של קריית חינוך היא ביכולתה  לשרת לצד התלמידים, את כלל תושבי העיר.

האודיטוריום, הספרייה הציבורית, אולם הספורט ומגרשי הספורט של קריית החינוך בנתניה פרושים לאורך רחוב הגישה לבית הספר ופתוחים הן לשימוש התושבים והן לשימוש בית הספר.

רחוב הגישה, מוגן מתנועת הרכב הסואנת מסביב ובמרכזו כיכר ציבורית חדשה המשמשת כשער הכניסה לקריית החינוך.

הארגון  הפונקציונאלי של בית הספר מדגיש את הדאגה לתלמיד לצד דגש מיוחד גם על חללי העבודה של המורים  עם חצר פנימית העומדת לרשותם ומיקומם של ההנהלה וחדרי המורים במקום מרכזי נגיש ונוח לכל חלקי בבית הספר.

התכנית מחלקת את בית הספר לשני מבנים נפרדים אך מקושרים- חטיבה עליונה וחטיבת ביניים.  בין החטיבות קושרות הפונקציות הכלל בית ספריות- חדרי מנהלה, חדרי מורים, ספריה ומרכז מדעים ואמנות.

תכנון אזורי הלימוד פורש את חלוקת הכיתות כך שכל שכבה, יחד עם  הרכז, חדרי העזר והמרחבים המוגנים (המשמשים כחלק מהמעבדות) נמצאת בקומה עצמאית המשמשת לה כבית עם מרחבי לימוד עצמאיים.

הבתים "מוזזים" בין הקומות ויוצרים כעין מרפסות מקורות הגובלות בקירות השקופים של הכיתות. מרפסות אלו המהוות המשך ישיר של הכיתות, יכולות לשמש כחללי חינוך בלתי פורמאליים לצד פעילות חברתית ומרחבי חינוך משמעותי.

<< חזרה לחינוך
The new design is replica watches designed with a dense bottom to swiss replica watches ensure the safety of the movement inside the watch. Equipped with fake watches uk the brand-made MT5612 self-winding movement, this movement is equipped with an rolex uk inertial fine-tuning silicon balance spring.